Miegamasis

Kiekvienas specialistas turi savo individualią nuomonę apie idealų miegamąjį, bet, nežiūrint į tai su kuria nuomone sutiksite, atsiminkite – miegamasis yra meilės, relaksacijos ir jėgų atgavimo patalpa. Geras miegas – mūsų sėkmės pagrindas! Geras miegas pagerina nuotaiką, bendrą sveikatos būklę. Tikriausiai ne veltui yra sakoma, kad geras miegas gydo visas ligas. Jeigu ilgesnį laiką jus kamuoja nemiga, jaučiatės pavargę ar neišsimiegoję, visą dieną jaučiatės mieguisti, pagalvokite, ar nereikėtų ką nors pakeisti miegamajame. Galbūt vertėtų pradėti nuo baldų ?Miegamojo baldai turėtų būti patogūs, komfortabilūs, estetiški. Tokius juos ir stengiamės pagaminti.

Patarimai įsirengiant miegamąjį

Stumdomos durys

Stumdomos (slankiosios) durys – tai sprendimas taupantiems vietą. Dažniausiai būtent miegamąjame rasite taip įkomponuotą spintą stumdomomis durimis, jog atrodys – ten ji nuo neatmenamų dienų savo pareigą atlieka.

Stumdomos durys gaminamos įvairių modelių, jų užpildas gali būti medienos drožlių plokštė, plokštė su stiklo intarpais ar tik stiklas (veidrodis). Slankiosioms durims gaminti naudojamos plieninės ir aliuminio sistemos. Pirmųjų pranašumas yra kaina, antrųjų – kokybė.

Tačiau išskirtinis mūsų gamybos bruožas – išimtinai aliuminio profilių naudojimas, nes atsakingas požiūris į darbą įpareigoja mus gaminti tik kokybišką produktą. Stilingai ir moderniai atrodančias duris galima montuoti ne tik spintoje, bet ir bet kokioje erdvėje, jomis atitveriant virtuvę, saloną, darbo kambarį ar miegamąjį.

Stumdomų durys gaminamos iš medienos drožlių plokštės, apdailintos laminatu, bambuko pluoštu, drožtiniu lukštu, gali būti dažytas arba dekoruotas stiklas, skaidrus arba tonuotas veidrodis. Priklausomai nuo dizaino, stumdomos durys gali būti ištisinės arba segmentinės (sudalintos).

Aliuminis durų rėmelis yra keturių spalvų: sidabro, aukso, šampano bei konjako. Norintiems išskirtinio grožio, aliuminio profilį galime aptraukti įvairių medienos rūšių imitacijos plėvele. Stumdomos durys pagal tvirtinimo bazę gaminamos dviejų tipų: pakabinamos durys (nešantieji ratukai prie lubų) ir pastatomos (nešantieji ratukai ant grindų). Kiekviena iš minėtų sistemų turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau optimalų sprendimą visada rasime. Stumdomos durys – ne tik madinga, gražu, bet ir praktiška.