D.U.K

Dažniausi klausimai

Taupydami Jūsų brangų laiką, jau atsakėme į labiausiai rūpimus klientų klausimus! Jeigu reikiamos informacijos neradote, susisiekite ir mes nedelsiant Jus informuosime!

Nesvarbu, kokie kokybiški baldai bebūtų – didžiausią įtaką ilgaamžiškumui turi priežiūra ir teisingas naudojimas.

Bet koks kontaktas su drėgme, garais (ypač juntamas vonios kambaryje, balkone, garaže, rūsyje ir dažnai – virtuvėje) ir vandeniu lemia baldų defektus. Visais įmanomais atvejais to derėtų vengti. Didelė apkrova, tvirtinamas papildomas svoris prie durelių, stalčių, lentynų, ar tiesiog nepaskirstytas svoris gali deformuoti baldą, sulaužyti lankstus, bėgelius. Norint išvengti bet kokių defektų, bei linkėdami sėkmingo naudojimo, siūlome perskaityti baldų naudojimo instrukcijas!

Labai svarbu tiesiog žinoti elementarias taisykles: sulankstyti marškiniai standartiškai užima tam tikrą plotą, kuris visiškai neatitinka sulankstytos patalynės užimamo ploto, apatinių lentynų išdėstymas negali būti vienodas viršutinių lentynų atstumams, ilgų – pusilgių – trumpų drabužių kabyklos, kaip ir pakabinamos virtuvinės spintelės, turi būti montuojamos tam tikrame standartiniame aukštyje. Nesirūpinkite, visa tai žinome ir Jums patarsime mes!
Buitinę techniką klientams siūlome išsirinkti patiems, tačiau visad mielai patariame šiais klausimais.Rekomenduojame buitinę techniką pirkti tik pasitarus su mūsų projektuotojais, bei įsigyti ją dar prieš pabaigiant projektavimo etapą. Tokiu būdu galima idealiai įkomponuoti buitinę techniką išvengiant net ir menkiausių nesklandumų.
Per 15 metų, galime pasigirti – pagaminome kiekvieną jums žinomą kietojo korpusinio baldo tipą, nuo staliuko iki virtuvės! Šiuo metu asortimentą sudaro virtuvės, tambūro, vonios, miegamojo, svetainės, vaikų kambario, drabužinės kietieji baldai – stalai ir staliukai, stumdomų/varstomų durų spintos, ūkinės spintos, virtuvės komplektai, komodos, lovos, lentynos ir kiti.
Kaip patyrusiems meistrams, šis klausimas bene pats populiariausias, o atsakymas jam – pats nepastoviausias. Gaminių kaina ypatingai priklauso nuo gaminio tipo, naudojamos furnitūros, medžiagų, gabaritų ir daugybės kitų faktorių. Taigi gaminiai gali atsieiti nuo 100 iki 10’000 Eur. Viskas priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo!Didžiąją dalį gaminio kainos sudaro gamybai naudojamų medžiagų savikaina. Kokią rinktis plokštę – vokišką, čekišką ar lenkišką , ar tikrai brangiai kainuojanti furnitūra yra žymiai geresnė už pigesnę, kuo plokštės kraštų apdailinimo juosta PVC – ABS (kantas) yra pranašesnė už popierinę-melamininę paaiškinsime susitikimo metu. Bet kokiu atveju stengiamės, kad kaina būtų kuo mažesnė, tačiau gaminio kokybė nuo to nenukentėtų.Tačiau nenusiminkite, visad randame sprendimą tobulai atitinkantį jūsų dizaino skonį, pomėgius, patogumą ir biudžetą.Jeigu jus domina kaina, susisiekite ir suderinsime jums patogų laiką dėl susitikimo arba pateiksime preliminarią kainą pagal jūsų jau turimą projektą!
Užsakymo pagaminimo terminas priklauso nuo užsakyme naudojamų medžiagų, baldo tipo (virtuvė, spinta, kitas baldas…), baldų konstrukcijos. Paprastai projektai įgyvendinami per neilgą 2 – 8 savaičių laikotarpį, tačiau laikas gali kisti pagal turimų užsakymų kiekį, jūsų pasirinktos medžiagos prieinamumą ir daugelį kitų faktorių.