DMbaldai

Mūsų pagrindinė veiklos kryptis yra orientuota į nestandartinių korpusinių baldų – virtuvės, salono, prieškambario, vonios, drabužinių ir spintų su slankiosiomis durimis gamybą. Gamyboje naudojame aukštos kokybės, vartotojų pripažintas vokiškas Thermopal, itališkas Cleaf, austriškas Egger, čekiškas Kronospan, lenkiškas Pfleiderer plokštes, dažytas plaušų plokštes MDF, parenkame ilgaamžę Hettich, Blum, Hafele, Grass ir kitų gerai žinomų firmų furnitūrą. Atsakingas požiūris į darbą įpareigoja mus gaminti tik kokybišką, stilingą produktą, kuris papuoš Jūsų namus ir bus patogus naudoti.

Nestandartinių baldų gamyba leidžia realizuoti originalias dizaino idėjas ir panaudoti naujausius konstrukcinius sprendimus. Įgyvendinant projektą, klientą įtraukiame į visus jo kūrimo etapus: aptariame gaminio konstrukciją, parenkame spalvas, medžiagas, gaminio eskizą sukuriame vietoje. Ir visa tai Jums nieko nekainuoja. Mes taupome Jūsų pinigus.

DIDELIS ačiū tikram savo srities profesionalui Dariui bei jo komandai. Esame tikrai patenkinti atliktais darbais. Sėkmės Jums!

Simona

Sveiki, su Naujais Metais! Aukštų pasiekimų, naujų kūrybinių sumanymų! “Komisija” iš Šilutės ir Olandijos puikiai įvertino Jūsų darbą miegamajame. Dėkui ir sėkmės.

Sigita ir Sigitas U. Miegamasis

Pažįstamiems, kurie rekomendavo Darių, esame dėkingi iki šiol! Tik patys geriausi atsiliepimai. Statant, įsirenginėjant namus sutikti tokių žmonių kaip Darius, tikimybės mažai :). Įsirenginėjant namus su pertvaromis vyko viskas be mažiausių priekaištų – malonus, draugiškas, išmanančio savo darbą žmogaus bendravimas, terminai greitesni, nei sutarta, namuose visa komanda dirba švariai, tvarkingai… Drąsiai rekomenduoju, TIKRAI nenusivilsite.

Padėka Virtuvė

Dar tebesidžiaugiu Jūsų projektuotais ir gamintais baldais. Dukros spinta labai funkcionali ir kambaryje labai organiškai žiūrisi, salone ir mūsų miegamajame viskas irgi labai puikiai sutilpo ir gerai atrodo. Būtų dar geriau, kad durys darytusi į kitas pusę tai būtų dar geriau. Televizoriaus siena irgi atrodo labai puikiai. Todėl džiaugiuosi, kad neskaičiavau pinigų taipydama ir pritariau jūsų siūlomama variantui su tamsia lenta prie sienos ir storesnėm plokštėm, nes dabar kambarys atrodo idealus kvadratas, o televizoriaus siena neperkrauta ir labai puikiai pereina į balkoną ir langą. Ačiū Jums labai.

Rasa J. spintos

Labai dėkojame DM baldams už kokybiškus baldus, punktualumą, supratingumą, patarimus renkantis spalvas! Rekomenduojame visiems, nenusivilsite.

Gintarė

Vienas stalciaus begis sunkiai vazinejo. Nu tikrai atvaziave sutvarke nemokamai, nors garantija tik zodine buvo duota. Esat tikrai saziningi gamintojai, vertinu tai. Aciu tau Dariau.

Algimantas

visiems galiu pasakyti – atvažiavo, nors spinta ir ne jų gaminta buvo, sutvarkė per valandą, pažadėjo dar ir ateityje pagelbėti. Tik pasidžiaugti belieka, kad dar yra tokių nuostabių žmonių

Indrė

Labai džiaugiuosi virtuvės komplektu ir dviem spintomis. Baldai puikūs, meistrai nuostabūs. Rekomenduoju Darių visiems, kuriems reikia profesionalaus patarimo, dėl būsimų baldų. Išpildė visas mano vizijas ir dar daugiau. Maloniai nustebino, kad baldus gavome anksčiau nei buvote sutarę. Ačiū ir sėkmės 🙂

Andrėja Virtuvė

Puikus darbas. Gaminomės virtuvę, vonios baldus, tris sienines spintas ir drabužinę. Įvertinimas – puikūs kokybiški baldai. Geri patarimai ir malonus bendravimas. Sėkmės.

Dalė Virtuvė

Esu laiminga nes gerai išsimiegu lovytėje. Labai patenkinta miegamojo vaizdu. Tikrai esi puikus dizaineris, nes suderinai puikiai mano miegamąjį. Lova atrodo kaip iš komplekto, lyg tokia ir turėtų būti. O kadangi Gediminui buvo didelis noras sutaupyti, tai patenkinai ir jo ir mano norus. Spinta irgi puikiai įsipaišė į balkoną, viskas tilpo, tik balkoną lieką susitvarkyti. Šiuo atveju tikrai puikus kokybės, vaizdo ir kainos santykis. Dabar belieka džiaugtis gyvenimu ir visiems kam reikės tikrai kvalifikuoto baldų dizainerio perduosiu tavo koordinates. Ačiū iš visos širdies!

Rasa Lova, balkonas

Nezinau ar cia taip jau ir girti reikia. Nu padare ir man baldus. Nu viskas tvarkoj, jokiu priekaistu. Nu dirbo tvarkingai, nu kokybiskai. Nu prikibti nera prie ko. Bet negi del to reikia liaupsinti ? Visi tiesiog privalo taip dirbti, jei jau mokami pinigai.

.

Statemes nama. Oi neklauskit kokiu problemu turejome su meistrais – tai kreivai viska daro, tai veluoja, tai is viso neatvaziuoja… O si meistra tai tik pagirti galiu ir padekoti. Tikriausiai vienintelis, su kuriuo viskas ejosi sklandziai ir kokybiskai. Didelis didelis ACIU.

Nijole

Buvot pas mane pries 1.5 metų. Suskaičiavot kainą, bet gaminau kitur, nes ten buvo mažesnė kaina per 90 eurų. Dabar durys nebevažinėja, kažkas stringa. Žinau, jūs tada aiškinote, kuom gera jūsų sistema. Pagailėjau aš to beveik 100 Eu. O dabar gailiuosi dvigubai, nors draugė ir rekomendavo. Bet gal galėtumėte dabar jau jūs atvažiuoti ir pažiūrėti tas duris, nes ana firma jau du mėnesius tik žada, bet nevažiuoja, o spintos tai reikia kasdieną. Skambinti nedrįstu :), kažkaip nebepatogu. Nors draugė sako – skambink, tikrai pagelbės.

- Tamburas

Ačiū už puikiai atliktą darbą. Rekomenduoju visiems šį meistrą. Žino ką daro. Darbais esame labai patenkinti. Niekada nepaves, viskas laiku ir kokybiškai atliekama.

Kristina

Nerealiai daro gerus baldus. Puiki kokybe ir puikus servisas. Pries daugiau kaip penkerius metus dare spintas visam namui. Iki sios dienos viskas puikiai veikia, absoliuciai jokiu problem.

Darius Visas namas